Seřaďte dle těchto kritérií:

Tipy v péči o pleť

TIPY V PÉČI O AKNÓZNÍ PLEŤ

Tekuté make-upy v péči o pleť

Rady pro opalování

Jedním z rozšířených omylů je názor, že opalovací krémy jsou potřeba pouze v létě - u moře a na horách. Sluneční paprsky mají však velmi závažný vliv na vaší pokožku.Za 90% příznaků stárnutí kůže je zodopvědno UVA a UVB záření. Nedostatečná ochrana proti slunci může vést však nejen k předčasnému stárnutí ale i k tak závažnému onemocnění, jako je rakovina kůže. Každodenní používání opalovacího krému je proto velmi účinným způsobem jak zamezit vráskám i rakovině kůže

Čištění pleti - doporučný postup SynCare

Péče o pleť na jaře - doporučení SynCare

Péče o pleť na jaře - doporučení SynCareProfesor dermatologie Pensylvánské university Briggs tvrdí: "Jaro je nejzáludnějším ročním období. Je v něm vše, co má i léto. Slunce většinou již dlouho svítí, tepla bývá dostatek a tak nás to láká si prostě vyjít bez náležité ochrany. Jenže pozor! Po zimě nejsou náš organismus ani naše kůže dostatečně aklimatizovány. Proto nám první jarní slunce může kůži nejen poškodit, ale ukazuje se, že právě prudká změna teploty a ostrý jarní svit mohou být smrtícím koktejlem pro tvorbu kolagenu, protože aktivují skupinu enzymů, které ho rozkládají."

Péče o pleť v zimě

Péče o pleť v ziměZatímco podzim je charakteristický často i dvaceti stupňovými rozdíly mezi dnem a nocí, v zimním období se teplota vyrovnává. Největším rizikem se tak stává suchý mráz. Je charakteristický pro leden nebo druhou půli února, ale může nás překvapit i v prosinci.

Péče o pleť na podzim